abflexkracht: een halve eeuw samenwerking

abflexkracht: een halve eeuw samenwerking

Rijsenhout – abflexkracht begon in 1968 als een dienst die hulpverlening bood aan arbeidsongeschikte kwekers. Nu, vijftig jaar later is de dienstverlening van de coöperatie behoorlijk uitgebreid. Het tijd om naar de toekomst te kijken. ‘En dat ziet er rooskleurig uit,’ aldus directeur Hans Tönjann.

Dinsdag 5 juni, tien uur ’s morgens. Uitgelaten teamleden van abflexkracht staan met een glaasje champagne in de hand voor het kantoorpand. Tönjann: ‘Het is voor één keer geoorloofd om al zo vroeg in de ochtend op het werk te klinken. Het is een bijzondere dag, vandaag start het jubileumjaar voor het vijftigjarige abflexkracht.’

Veelzijdig talent

’Vijftig jaar dat is gewoon een halve eeuw’, lacht marketingverantwoordelijke Marianne Vlak. ‘Ik ben trots dat abflexkracht als coöperatie echt is meegegroeid met de sector zonder de wortels te verliezen. Als rode draad door de geschiedenis van abflexkracht staat voorop dat wij het als onze taak zien onze leden te ondersteunen met veelzijdig talent. En dat is en blijft een van onze kernactiviteiten waarvoor men altijd bij ons terecht kan.’

In een notendop

Het bedrijf begon met hulpverlening aan arbeidsongeschikte kwekers. Eind jaren negentig kwamen daar de flexmedewerkers uit Polen bij. En in 2016 werd de dienstverlening verder uitgebreid met het groene servicepakket. Een uniek pakket met direct toepasbare diensten en services zoals o.a. praktijkgerichte trainingen voor ondernemers en (flex)medewerkers, kennisbijeenkomsten en de inzet van Groene Professionals.

Rooskleurig

Tönjann: ‘Het gaat goed met abflexkracht. We zien volop kansen voor nieuwe diensten waarmee wij onze leden kunnen ondersteunen. Het vinden van goede medewerkers wordt, ook voor de agrarische sector, een steeds grotere uitdaging. Daarom zetten wij de komende tijd vol in op het vinden van de juiste flexmedewerkers. Naast het vinden van deze medewerkers willen wij ze ook binden en boeien door de beste werkgever in de groene sector te zijn.’

De komende 50 jaar

De feestelijke toost wordt uitgebracht op een halve eeuw samenwerking. Samenwerking met elkaar en met de leden, op ondernemerschap en op kennis en ervaring die zij met veel toewijding, plezier en energie vandaag de dag inzetten. ‘Ik heb er alle vertrouwen in dat onze leden ook de komende jaren kunnen rekenen op ons veelzijdig talent, abflexkracht blijft met de groene sector meegroeien,’ aldus Tönjann. De directeur heft zijn glas met een luid: ‘Proost!’


Reacties

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.